Ala Kum Resort Şimdi Otelkolik’te

Aile otelleri arasında lüks otellerin hızla arttığı 2016 yılına Alkolsüz Herşey Dahil hizmet veren A’la Kum Hotel, Alanya’da aile oteli arayanlar için en iyi otellerden birisidir. İncekum’da hizmet veren otelin önemli bir birikimi de mevcut. Şimdi sizin tatil acentanız Otelkolik.com üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Muhafazakar Tatil Oteli A’la Kum Hotel

Ala’kum Hotel’e rezervasyon yaptırmak için Otelkolik Ala Kum sayfamıza gidebilirsiniz.  Acentamıza ait site üzerinden “Online Rezervasyon” imkanına sahipsiniz.

alakum-logoAlakum Hotel oldukça güzel bir otel acentamız üzerinden güvenli rezervasyon yapabilirsiniz. Otelde acenta yetkilimiz bulunmaktadır. Her daim yaşayacağınız durumlarla ilgili sizlere yardımcı olmak üzere hazırdır. Acenta olarak fiyatlarımızı da olabildikce uygun tutmaya çalıştık.  Biz Otelkolik Duyuru sayfamızdan otellerle ilgili olabildiğince fazla duyuru geçmeye çalışmaktayız. Eğer en sıcak fırsatları görmek istiyorsanız da web sayfamızı takip edebilirsiniz. Manşet alanımızda son indirim günlerini anlık olarak görmeniz mümkün.

About the author

Tahir Dinç

Yeri.org editörlerinden Dinç, 11 yıllık turizm deneyimine sahip olup. Türkiye'nin önde gelen bir çok turizm acentasında görev almıştır. Şu an MaximSEM bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

View all posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir